MADAS EVP03 3/4", 230V, 0-500mbar, DN20
SKU
041802-230
Bestillingsvare
Tekniske spesifikasjoner
| Ansl. Inngang | 3/4" |
|---|---|
| Driftsspenning | 230VAC |
| Gasstype/Medium | LPG & NG |
| IP-Klasse | IP65 |
| Materiale | Alum./Messing/SS |
| Temperatur | -15°C+60°C |
| Produsent | Ferrari |
| Mål | 130x70x70mm |
| EX-Klasse | EX sone 2 |
| Driftstrykk | 0-360mbar |
| Ansl. Utgang | 3/4" |
| Nettovekt | 1kg |