Gassrør PE ø63mm PE100 SDR 11 Sort m/gul stripe, kveil a 50 meter
SKU
694052
På lager
Gassrør PE ø63mm PE100 SDR 11 Sort m/gul stripe, kveil a 50 meter kan kun kjøpes i intervaller på 50
Tekniske spesifikasjoner
| Dimensjon | ø63mm |
|---|---|
| Driftstrykk | Maks 4bar |
| Farge | Svart m/gul stripe |
| Info | Pris pr. meter |
| Lengde | Kveil a 50/100m |
| Materiale | Polyetylen PE100 |
| Produsent | Hallingplast |
| Veggtykkelse | 5,8mm |