TANK 4,85m3 OVERGRUNN, CE, 2060KG LPG, DN32 uttak i bunn
Tank 4,85m3 overgrunn.
SKU
T 4850-OG
Bestillingsvare
Beskrivelse
Propantankene er laget av stål og belagt med polyuretan/epoxy som korrosjonsbeskyttelse.
Tanker opp til 9,2m3 lagerføres uten mannlokk som standard. Tanker med mannhull kan leveres på bestilling.
Tekniske spesifikasjoner
| Driftstrykk | 15,6bar |
|---|---|
| Nettovekt | 935kg |
| Testtrykk | 22,3bar |
| Temperatur | -40°C+40°C |
| Overflatebehandling | Polyurethan/epoxy |
| Materiale | Stål |
| Mål | 1250x4293x1625mm |
| Lagringskapasitet LPG | 2060kg |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Farge | Hvit |
| Volum | 4850liter |