TANK 6,4m3 OVERGRUNN, CE, 2770KG LPG, DN32 uttak i bunn
SKU
9000854
Bestillingsvare
Tekniske spesifikasjoner
| Driftstrykk | 15,6bar |
|---|---|
| Nettovekt | 1050kg |
| Testtrykk | 22,3bar |
| Temperatur | -40°C+40°C |
| Overflatebehandling | Polyurethan/epoxy |
| Materiale | Stål |
| Mål | 1250x5543x1625mm |
| Lagringskapasitet LPG | 2720kg |
| Info | Leveres med DN32 bunnuttak |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Farge | Hvit |
| Volum | 6400liter |