Fio DIVAL 500TR 150-480kg/h, P1:1-20bar P2:500mbar, G1"xG1-1/2",SAV/SBV,VITON
SKU
02D500T0500V
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 150-480kg/h |
|---|---|
| Produsent | Fiorentini |
| Utgangstrykk | 500mbar |
| Inngangstrykk | 1-20bar |
| Ansl. Inngang | 1" |
| Ansl. Utgang | 1-1/2" |
| Gasstype/Medium | LPG & NG |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Pakningsmateriale | Viton |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Grå |
| Materiale | Stål/Aluminium |
| Mål | 185x173x445mm |
| Nettovekt | 4kg |