Fio DIVAL 512MP 150-480kg/h P1:0,4-18bar P2:300mbar,G1"xG1-1/2",SAV/SBV(SUV)VITON
SKU
02D512M0300V
Bestillingsvare
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 150-480kg/h |
|---|---|
| Produsent | Fiorentini |
| Utgangstrykk | 300mbar |
| Inngangstrykk | 0,18-18bar |
| Ansl. Inngang | 1" |
| Ansl. Utgang | 1-1/2" |
| Gasstype/Medium | LPG & NG |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV (SUV) |
| Pakningsmateriale | Viton |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Grå |
| Materiale | Stål |
| Mål | 185x206x335mm |
| Nettovekt | 4kg |