Fio DIVAL 600GVB MP PN16-25 VITON, DN50 flens, P1:0.2-20bar P2:100mbar,(80-115mbar) SAV/SBV
SKU
7066116GVB-100
Bestillingsvare
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | Trykkavhengig |
|---|---|
| Produsent | Fiorentini |
| Utgangstrykk | 100mbar |
| Inngangstrykk | 0,2-20bar |
| Ansl. Inngang | DN50 |
| Ansl. Utgang | DN50 |
| Gasstype/Medium | LPG & NG |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN16-25 |
| Pakningsmateriale | Viton |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Grå |
| Materiale | Stål |
| Mål | 648x280x280mm |
| Nettovekt | 16-21kg (modellavhengig) |