Fio F3 LPG 3-20kg/h,G3/4"F,P1:50-500mb,P2:50mb(25-70mbar),Dbl.membran,Filter+målen.
SKU
02F3100050
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 3-20kg/h |
|---|---|
| Produsent | Fiorentini |
| Utgangstrykk | 50mbar (25-70mbar) |
| Inngangstrykk | 50-100mbar |
| Ansl. Inngang | 3/4" |
| Ansl. Utgang | 3/4" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | Dobbelmembran |
| Trykklasse | PN1 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Info | Målenippel på inn og utgang. Filter |
| Farge | Grå |
| Mål | 105x100x145mm |