Fio F3 LPG 36-552kg/h,G1-1/4"F,P1:500mbar,P2:100mbar(60-150mbar),Dbl.membran,Filter+målen.
SKU
02F31153100
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 36-552kg/h |
|---|---|
| Produsent | Fiorentini |
| Utgangstrykk | 100mbar (60-150mbar) |
| Inngangstrykk | 500mbar |
| Ansl. Inngang | 1-1/4" |
| Ansl. Utgang | 1-1/4" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | Dobbelmembran |
| Trykklasse | PN1 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Info | Målenippel på inn og utgang. Filter |
| Farge | Grå |