Fio F3 NG 16-50Sm3/h,G3/4"F,P1:50-500mb P2:20mb, SAV/SUV,Dbl.membran, Filter+målen.
SKU
02F3200020
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 16-50Sm3/h |
|---|---|
| Produsent | Fiorentini |
| Utgangstrykk | 20mbar |
| Inngangstrykk | 50-500mbar |
| Ansl. Inngang | 3/4" |
| Ansl. Utgang | 3/4" |
| Gasstype/Medium | NG (Naturgass) |
| Sikkerhetsutstyr | SAV/SUV/Dbl.membran |
| Trykklasse | PN1 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Info | Målenippel på inn og utgang. Filter |
| Farge | Grå |
| Mål | 110x160x160mm |
| Nettovekt | 1,5kg |