GOK 24kg/h P1:3-16bar P2:0,7-4bar, Justerbar, SAV/SBV
SKU
01 376-00
På lager
GOK 24kg/h P1:3-16bar P2:0,7-4bar, Justerbar, SAV/SBV kan kun kjøpes i intervaller på 1
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 24kg/h |
|---|---|
| Produsent | GOK |
| Utgangstrykk | 0,7-4bar, justerbar |
| Inngangstrykk | 3-25bar |
| Ansl. Inngang | POL |
| Ansl. Utgang | 1/2" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN25 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Rød |
| Materiale | Støpt sink |
| Mål | 240x140x150mm |
| Nettovekt | 3,125kg |