GOK 24kg/h P1:2-16bar P2:100mbar POL x 1"F SAV/SBV
SKU
05 331-10
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 24kg/h |
|---|---|
| Produsent | GOK |
| Utgangstrykk | 100mbar |
| Inngangstrykk | 3-25bar |
| Ansl. Inngang | POL |
| Ansl. Utgang | 1" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN25 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Rød |
| Materiale | Støpt sink |
| Mål | 310x310x150mm |
| Nettovekt | 4,2kg |