Muller 047 4kg/h P1:0,3-16bar P2:30mbar, Flens x G1/2"F, SBV, Flens bestilles separat
SKU
6414031
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 4kg/h |
|---|---|
| Produsent | Müller |
| Utgangstrykk | 30mbar |
| Inngangstrykk | 0,3-16bar |
| Ansl. Inngang | Flens |
| Ansl. Utgang | 1/2" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV |
| Trykklasse | PN25 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Oransje |
| Materiale | Aluminium |
| Mål | 110x104x102mm |
| Nettovekt | 1kg |