Muller 160 100kg/h, P1:2-16bar P2:1bar, G1"F x G1"F, SBV/SAV
SKU
6414035
Bestillingsvare
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 100kg/h |
|---|---|
| Produsent | Müller |
| Utgangstrykk | 1bar |
| Inngangstrykk | 2-16bar |
| Ansl. Inngang | 1" |
| Ansl. Utgang | 1" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN25 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Oransje |
| Materiale | Aluminium |
| Mål | 145x365x138mm |
| Nettovekt | 4,98kg |