Muller 554/859S 10kg/h, P1:2-16bar P2:100mbar, POL x G1/2"F, SBV/SAV
SKU
6414053
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 10kg/h |
|---|---|
| Produsent | Müller |
| Utgangstrykk | 100mbar |
| Inngangstrykk | 3-16bar |
| Ansl. Inngang | POL |
| Ansl. Utgang | 1/2" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN25 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Oransje |
| Materiale | Aluminium |
| Mål | 235x130x130mm |
| Nettovekt | 1,74kg |