Muller 554/869/744 40kg/h, P1:2-16bar P2:1bar, POL x G3/4"F, SBV/SAV
SKU
6414034
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 40kg/h |
|---|---|
| Produsent | Müller |
| Utgangstrykk | 1bar |
| Inngangstrykk | 2-16bar |
| Ansl. Inngang | POL |
| Ansl. Utgang | 3/4" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN25 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Oransje |
| Materiale | Aluminium |
| Mål | 280x175x130mm |
| Nettovekt | 2,18kg |