Muller 555 55-70kg/h, P1:0,5-4barP2:50mbar, G3/4"F x G3/4"F, SAV
SKU
6414040
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 55-70kg/h |
|---|---|
| Produsent | Müller |
| Utgangstrykk | 50mbar |
| Inngangstrykk | 0,5-4bar |
| Ansl. Inngang | 3/4" |
| Ansl. Utgang | 3/4" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN4 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Oransje |
| Materiale | Aluminium |
| Mål | 130x360x210mm |
| Nettovekt | 4,6kg |