Muller OMSKIFTERSETT 4kg/h, P1:16bar P2:30mbar G1/2"F, m/2stk 60cm Pig-Tail slanger
SKU
6414205
På lager
Muller OMSKIFTERSETT 4kg/h, P1:16bar P2:30mbar G1/2"F, m/2stk 60cm Pig-Tail slanger kan kun kjøpes i intervaller på 1
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 4kg/h |
|---|---|
| Produsent | Müller |
| Utgangstrykk | 30mbar |
| Inngangstrykk | <16bar, Flasketrykk |
| Ansl. Inngang | POL |
| Ansl. Utgang | 1/2" |
| Gasstype/Medium | LPG (Propan) |
| Sikkerhetsutstyr | SBV |
| Trykklasse | PN25 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Info | Leveres med 2stk 60cm PigTail-slanger |
| Farge | Oransje |
| Materiale | Aluminium |