Fio HP100+FES 60kg/h,P1:1-20bar P2:100mbar,G1"FxG1"F, SAV/SBV
SKU
02HP100FES
På lager
Tekniske spesifikasjoner
| Kapasitet | 60kg/h |
|---|---|
| Produsent | Fiorentini |
| Utgangstrykk | 100mbar |
| Inngangstrykk | 1-20bar |
| Ansl. Inngang | 1" |
| Ansl. Utgang | 1" |
| Gasstype/Medium | LPG & NG |
| Sikkerhetsutstyr | SBV/SAV |
| Trykklasse | PN20 |
| Temperatur | -20°C+60°C |
| Farge | Oransje |
| Mål | 254x170x200mm |
| Nettovekt | 3,52kg |